Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Idealny pokój hotelowy dla całej rodziny

Każdy rodzic zgodzi się z tym zdaniem, że nie ma wygodniejszego rozwiązania niż posiadanie wszystkich akcesoriów dla dziecka w hotelowym pokoju. Jak jednak przez pół Polski przewieźć wszystko to, czego potrzebujemy? Teraz już nie musimy tego robić. Wiele hoteli przyjaznych rodzinie i małym dzieciom oferuje wstawienie do pokoju hotelowego najważniejszych rzeczy.

Bez względu na to czy potrzebujemy łóżeczka dla małego dziecka, podgrzewacza do butelek czy nawilżacza powietrza – wszystko, co zgłosimy obsłudze będzie znajdowało się w pokoju. Oprócz tego jadąc z maluchami na wakacje możemy poprosić o zabezpieczenie kontaktów i szuflad, a także plastikowe naczynia i sztućce dla naszego dziecka. Oczywiście oprócz tego obsługa hotelu zadba o to, aby ze stołów zniknęły szklane wazony i rośliny doniczkowe, oraz aby pokoje były wyposażone w dodatkowe ręczniki, wanienkę do kąpieli dziecka, a nawet plastikową miskę do prania.

Dziecko nie je, bo nie dobre

Dzieci są wybredne, zwłaszcza jeżeli chodzi o jedzenie. Dlatego też hotel dla rodzin z dziećmi przygotowuje specjalne menu dla dzieci, ale też oddzielne miejsce do jedzenia. Są to najczęściej krzesełka dla maluchów, zestaw zabawek i malowanek bezpiecznych dla dziecka, którymi może się zająć w trakcie oczekiwania na posiłek, a także podgrzewacze do butelek i plastikowe naczynia i sztućce dostępne w restauracji. To wszystko stworzone jest dla najwyższego komfortu mamy i dziecka przebywającego na wakacjach w takim hotelu. Wiadomo, że rodzic, który chce dobrze wypocząć wybierze taki właśnie hotel jeżeli będzie jechał z dzieckiem, bo to nie tylko wygoda, ale też komfort, którego na wakacjach potrzebujemy najbardziej aby wypocząć.

Hotel naprawdę przyjazny dziecku?

Niektóre hotele tylko z pozoru mają dla nas najlepsze rozwiązania, lub tylko obiecują je mieć. Dlatego właśnie organizowane są konkursy, oraz wystawiane certyfikaty dla hoteli, które najlepiej dbają o swoich najmłodszych gości. Bywa, ze w takim miejscu nawet recepcja przygotowana jest z myślą o dzieciach.

Przykładem idealnej placówki hotelowej, zlokalizowanej w Jastrzębiej Górze jest Astor Hotel, który w swojej ofercie posiada również propozycję dla całej rodziny. Oferta "Hotel dla rodzin z dziećmi", oprócz specjalnie przygotowanych pokojów, odpowiednich dla par z młodszymi dziećmi, zakłada również specjalnie przygotowane menu, czy też atrakcje dla najmłodszych gości hotelowych (takie jak plac zabaw, pokój zabaw, czy też wszelkiego rodzaju animacje i przedstawienia organizowane przez profesjonalistów). Warto zatem, planując wakacje, obejrzeć przede wszystkim oferty najlepszych hoteli, które swoje oferty przystosowały dla gości w różnym wieku, dostarczając im jednocześnie multum atrakcji. To sprawi, że wakacje z dziećmi będą z pewnością udane!